O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti "Oppenheimer Holdings" kompaniyasi rahbarini qabul qildi23 sentabr 2025 | Подробнее |
"Toshkent" fond birjasi "NASDAQ" bilan hamkorlikda modernizatsiya qilinadi23 sentabr 2025 | Подробнее |
“Jefferies” kompaniyasi O‘zbekiston Milliy investitsiya jamg‘armasining IPOsini muvaffaqiyatli amalga oshirishga ko‘maklashadi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti "BNY" bilan hamkorlik istiqbollarini muhokama qildi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti "Franklin Templeton" kompaniyasi bilan sheriklik kengayib borayotganini qayd etdi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti "Citigroup" korporatsiyasi rahbarini qabul qildi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti Jahon banki bilan strategik hamkorlik dasturini kengaytirish muhimligini ta’kidladi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti "Blackrock" kompaniyasi bilan hamkorlikni kengaytirishning ustuvor yo‘nalishlarini belgilab berdi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti AQSHning yetakchi kompaniyalari bilan muhim minerallar sohasida sheriklikni rivojlantirish rejalarini muhokama qildi23 sentabr 2025 | Подробнее |
O‘zbekiston Prezidenti Xalqaro valyuta jamg‘armasi bilan sheriklikni yanada kengaytirish muhimligini qayd etdi23 sentabr 2025 | Подробнее |